O firmie

Praca & Kariera

Nieustannie się rozwijamy, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników.

Zaopatrzenie w zieloną energię jest obecnie jednym z największych wyzwań, które każdego dnia podejmują pracownicy naszych zespołów.

Czy chcesz tę przyszłość kształtować razem z nami?

jobs with future

Dołącz do
agrikomp polska!

Pracujemy w obszarze planowania, budowy, serwisu i usług laboratoryjnych dla biogazowni rolniczych opartych na nowoczesnych technologiach.

Stań się częścią profesjonalnego i zaangażowanego zespołu. Wesprzyj nas swoim doświadczeniem, abyśmy wspólnie mogli rozwijać produkty i usługi marki agriKomp.

Oferujemy Ci kompleksowe wprowadzenie (idealne dla osób rozpoczynających karierę) oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji. Rozwiń z nami swoje umiejętności i włóż swój wkład w ochronę środowiska.

Zostań fanem biogazu!

Dostawy zielonej energii to jedno z największych wyzwań naszej przyszłości. Czy chciałbyś/chciałabyś tę przyszłość kształtować razem z nami? Czy chcesz codziennie pracować w zgodzie z zasadą zrównoważonego środowiska i aktywnie wprowadzać zmiany? Szukasz bezpiecznej i przyszłościowej pracy?

Na tej stronie znajdziesz informacje o aktualnych ofertach pracy. Warto rzucić okiem. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

MANAGER PROJEKTÓW

Obowiązki: Wymagania: Oferujemy: RODO: Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb...

Czytaj dalej
KIEROWNIK BUDOWY

SERWISANT TECHNOLOGII

Obowiązki Wymagania Oferujemy RODO: Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb...